Мільйонні статки та "картинна галерея": що містить декларація депутата Запорізької облради

Мільйонні статки та 'картинна галерея': що містить декларація депутата Запорізької облради

Запорізькі депутати у більшості випадків можуть похвалитися своїм майновим становищем. Однак, дехто взагалі дивує громадськість своїм вмінням "робити гроші". Таким талантом володіє і сьогоднішній герой постійної рубрики "Задекларовані та щасливі".

Володимир Величко - депутат Запорізької обласної ради від фракції "Наш край", а також в.о. генерального директора ДП "Харківстандартметрологія". Його пам'ятають як кандидата в народні депутати від округу №74. Він розпочав свою виборчу кампанію одним із перших, отримавши на останньому етапі гонки підтримку інших партій та кандидатів. Однак, доля склалась так, що нардепом від вказаного округу став Геннадій Касай.

Амбіції амбіціями, а декларація Володимира Величка вражає своє різносторонністю.

Депутат має дві квартири - у Дніпрі та Харкові. Крім цього, обранець зберігає чимало цінного майна - картини П. Левченка, Г. Кондратенка, І. Крачковського, А. Егорнова, Н. Дубовського, скульптуру А. Архипенка, годинник Patek Philippe, ювелірний виріб Anders Nevalainen, а також криптовалюту Stellar 600 000 од., ZCash 100 од. Вартість картин варіюється від 60 до 420 тис. грн.

Депутат має акції у ПАТ "Алчевський металургійний комбінат", ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", ТОВ "Правільна компанія", ПАТ "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" та ПАТ "Укрнафта". Частину з цих акцій Володимир Анатолійович придбав протягом липня та серпня 2019 року.

У 2019 році Володимир Величко отримав заробітну плату у ДП "Харківстандартметрологія" у розмірі 1,03 млн грн, а також став власником виплат за закордонні відрядження та підвищення кваліфікації - 70 тис. грн. Крім того, депутат отримав 646 тис. грн. дивідендів від тих товариств, у яких має цінні папери.

Очевидно, свої грошові активи обранець звик зберігати у валюті, зокрема, у євро, доларах та фунтах стерлінгах. Так, депутат володіє доволі крупними сумами - 453 тис. грн., 190 тис. доларів (приблизно 5,143 млн грн.), 33,6 тис. євро (приблизно 994 тис. грн.) та 7,7 тис. фунтів стерлінгів (приблизно 260 тис. грн.).

Також депутат позичив 1,8 млн грн. у Богомолова Олексія.

Варто зазначити, що, за сумісництвом, депутат працює асистентом кафедри ХНУМГ ім.О.М. Бекетова, за що у 2019 році отримав 16 тис. грн. заробітної плати. Обранець також є членом Національної Асоціації Адвокатів України та Інженерної Академії України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі