Мільйонні заощадження та нестабільний автопарк: яким майном може похизуватися нардеп із Мелітополя

Мільйонні заощадження та нестабільний автопарк: яким майном може похизуватися нардеп із Мелітополя

Народний депутат - людина, яка дбає про благо України і добробут Українського народу, а також захищати інтереси виборців і держави. Саме так зазначено у 24-ій статті Закону України. Та чи вповні народні обранці виконують свої обов'язки, маючи за плечима мільйонні заощадження та відкриті бізнес-активи?

Сьогодні ми поговоримо про народного депутата із Запорізької області, в декларації якого можна заблукати.

Сергій Мінько - обранець від фракції "За майбутнє", член групи з міжпарламентських зв'язків з кількома країнами та колишній міський голова м. Мелітополь.

Окрім депутатського мандату, Сергій Анатолійович має активний бізнес. І ще дещо цікаве.

Так, у декларації депутата вказано дві квартири (одна з яких орендована), готельний номер (винайм), три вбудованих нежитлових приміщення та кілька земельних ділянок загальною площею 27,5 гектарів. При цьому, вбудовані нежитлові приміщення (загальна площа - 82,3 кв.м) він отримав після обрання до складу Верховної Ради - у вересні та листопаді 2019 року.

Звісно, як шануючий себе нардеп, Сергій Мінько обзавівся трьома ручними годинниками - Breguet Marine 1189 (144 тис. грн), Maxi Marine Diver Black Sea Automatic (55 тис. грн) та Rolex Datejust (348 тис. грн).

В автопарку у Сергія Анатолійовича три автівки, але всі вони належать йому та його дружині на праві оренди. Власником транспортних засобів є ТОВ "Врожайний" та громадянка Ірина Гришина. У 2019 році нардеп орендував Mercedes-Benz GLE400 4 MATIC 2016 (2,264 млн грн), Toyota Land Cruiser 200 2019 (1,593 млн грн) та Mersedes-Benz G400CDI 2002 (774 тис. грн). Однак варто зазначити, що у декларації за 2018 рік в автопарку Сергія Мінька не було автомобіля Toyota. Замість нього обранець орендував Lexus LX 570 2013 (1,890 млн грн) у Ірини Гришиної.

Як зазначають у ЗМІ, Ірина Гришина є сестрою народного обранця.

У 2002 році Сергій Мінько заснував ТОВ "Мелітопольська черешня", будучи комерційним, а потім генеральним директором фірми. Саме у цьому товаристві бенефіціарним власником зазначається Ірина Гришина, про яку ми писали раніше.

За 2019 рік народний депутат отримав 414 тис. грн у виконавчому комітеті Мелітопольської міськради, 172 тис. грн в Управління справами Апарату Верховної Ради, 23 тис. грн за надання майна в оренду. Дружина обранця задекларувала лише соцвиплати від УСЗН Мелітопольської МР у розмірі 38 тис. грн та банківський проценти - 11 тис. грн.

Однак, грошові заощадження Сергія Анатолійовича значно перевищують дохід родини. Зокрема, у власності подружжя: 4,531 млн грн готівкою, 1,323 млн грн на банківських рахунках. Крім того, родина позичала 275 тис. доларів та 265 тис. євро Ірині Гришиній, а також 125тис. євро Василю Левочку.

Також Сергій Мінько є головою Запорізької обласної організації роботодавців агропромислового комплексу "Українська аграрна конфедерація". Народний депутат на всі руки майстер - і депутатський мандат має, і бізнес веде, і гроші заробляти вміє.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі