Мільйонні збереження та три квартири: де бере гроші народний депутат від ЗЕкоманди?

Мільйонні збереження та три квартири: де бере гроші народний депутат від ЗЕкоманди?

Депутатські декларації зазвчай містять чимало цікавого, а якщо мова йде про статки народних обранців - є де розгулятись. Кілька днів тому народний депутат фракції "Слуга народу" оприлюднив свою декларацію, яка не могла пройти повз нашої уваги.

Олександр Кабанов - народний депутат родом із Запорізької області. До початку своєї депутатської кар'єри він був сценаристом студії "Квартал 95". Нещодавно нардеп виступив на захист наукової статті Тетяни Єфименко під назвою "Інтеграція України в глобальний соціально-економічний простір". Авторку звинуватили в отриманні статусуакадеміка корупційним шляхом. У свою чергу, народний депутат подав запити до НАЗК, ГПУ та ДБР із проханням перевірити корупційну складову в діяльності науковиці.

Та повернемось до декларації Олександра Кабанова.

Родина народного обранця володіє трьома квартирами, дві з яких розташовані у Запоріжжі. Натомість, у Києві Кабанови орендують житло.

Варто зазначити, що ще одна квартира знаходиться на стадії будівництва в Ірпіні.

Подружжя користується двома автівками - Honda Crosstour 2013 та Jaguar F-Pace 2019. Остання була придбана у грудні 2019 року за 1,57 млн грн, 1,09 млн грн. було сплачено за рахунок кредитних коштів.

Олександр Кабанов володіє 51% корпоративних прав на ТОВ "Запоріжпромресурс", а також є кінцевим бенефіціаром підприємства.

У 2019 році народний депутат отримав заробітну плату на посаді сценариста студії "Квартал 95" у розмірі 77 тис. грн., а також в Управлінні справами Верховної Ради України - 155 тис. грн. Також обранцю сплатили додаткове благо від партії "Слуга народу" у розмірі 23 тис. грн. Натомість, дружина Кабанова отримала матеріальну допомогу - 18 тис. грн. 

Збереження у родини запоріжанина чималі - 18,3 тис. доларів (понад 2 млн грн.), 47 тис. грн та 3 тис. євро (майже 100 тис. грн.). 

Тісний контакт із партією "Слуга народу", очевидно, приносить чимало коштів та забезпечує депутатів усім необхідним для комфортного життя. Однак сума грошових збережень перевищує загальну кількість усіх доходів подружжя та придбань, що є доволі дивним.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі