Мільйонний дохід і родинний автопарк: що містить декларація пологівського депутата?

Мільйонний дохід і родинний автопарк: що містить декларація пологівського депутата?

Ми продовжуєммо шукати родзинки у деклараціях чиновників і депутатів Запорізької області. Сьогодні на порядку денному - декларація обранця Пологівської міськради, яка містить чимало цікавого.

Олександр Анатолійович Деркач - депутат Пологівської міської ради об'єднаної територіальної громади. Однак свою депутатську діяльність він встигає поєднувати з підприємництвом.

Серед нерухомого майна родини - цех з переробки сільгосппродукції, житловий будинок, дві квартири, гараж, дві земельні ділянки загальною площею 20 493 кв.м. та одна земельна ділянка, площа якої не зазначена.

Автопарк у родини Деркачів чималий. Він налічує 4 легкових автомобілі та два вантажних - Skoda Octavia 2014, Volkswagen Golf Variant 2016, Daewoo Lanos 2008, МАЗ 555102б МАЗ 533603. Модель одного з легкових автомобілів, який належить дружині депутата, не вказується.

Олександр Деркач має чималий дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 2,65 млн грн., також депутат отримав кошти за надання майна в оренду в розмірі 6,4 тис. грн. Дружина депутата також займається підприємницькою діяльністю, але свій дохід вона не задекларувала.

У готівці родина зберігає 300 тис. грн. Натомість, у банку пологівський обранець має лише 5 відкритих рахунків.

Як бачимо, основний заробіток депутатів дозволяє їм доволі непогано жити. Однак залишається цікавим той факт, що дружина депутата не задекларувала розмір свого доходу та марку авто.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі