Мінінфтраструктури заговорив про концесію запорізького аеропорту

Мінінфтраструктури заговорив про концесію запорізького аеропорту

Міністр транспорту та інфраструктури Владислав Криклій знову заговорив про концесію Міжнародного аеропорту "Запоріжжя". Та на цей раз його слова різняться з тими, що були сказані на форумі в Давосі.

Як повідомив Міністр на презентації переможців перших концесійних конкурсів у портах України, до кінця року чотири українцських аеропорти можуть бути передані в концесію. Серед них - Міжнародний аеоропорт "Запоріжжя".

Втім, раніше Владислав Криклій заявив про те, що міністерство не нав'язуватиме свою політику щодо запорізького аеропорту, а лише запропонує альтернативні варіанти. Якщо місцева влада не погодиться на концесію комунального підприємства, то Мінінфраструктури пропонуватиме регіональному аеропорту інші кейси.

Раніше ми писали, що вже цілий місяць навколо Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" точиться скандал, точніше - навколо його потенційної концесії. Запорізькі депутати, на чолі з міським головою, активно відстоюють приналежність аеропорту Запоріжжю, проте у травні минулого року обранці були іншої думки (Читати).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі