Міністр інфраструктури побував з робочим візитом у Запорізькому регіоні

Міністр інфраструктури побував з робочим візитом у Запорізькому регіоні

Міністр інфраструктури України Владислав  Криклій із робочим візитом завітав до Запоріжжя та області, щоб ознайомитись із добудованим новим терміналом запорізького міжнародного аеропорту, роботою "Запорізького електровозоремонтного заводу", Бердянського порту та зведенням багатостраждальних мостів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

Тож під час візиту, 5 червня, до Бердянського порту, пан міністр підкреслив його позитивні результати у зростанні доходів, які за І квартал 2020-го показали зріст на 75%.

“Незважаючи на різні обставини, що пов’язані як і з коронакризою, так і з територіальними особливостями морських торговельних портів у Бердянську та Маріуполі, вони продовжують демонструвати позитивне зростання. За І квартал цього року підприємства значно збільшили обсяги перевалки вантажів та свої доходи. Це чудовий показник роботи”, - зазначив очільник Міністерства, оглянувши потужності портів.

Також за І квартал було здійснено перевалку 749 тис. тонн вантажів, що більше ніж торік.

На "Запорізькому електровозоремонтному заводі" пан Криклій ознайомився із робочими потужностями підприємства. Міністр зауважив на важливості співпраці з національними виробниками, зокрема виготовлення електровозів для «Укрзалізниці».

Під час візиту до нового запорізького термінала Владислав Криклій відзначив позитивну динаміку аеропорту до епідемії коронавірусу. Тож незабаром сподівається на відновлення запланованого міжнародного авіасполучення із Запоріжжя у Мінськ, Бургас, Відень, Вільнюс, Варшаву, Вроцлав, Гданськ, Краків, Будапешт, Анталію, тощо.

«Безпека та надійність є ключовими пріоритетами в добудові мосту в Запоріжжі та реалізації інших важливих проєктів дорожньої інфраструктури в рамках Національної програми відновлення мостів та Великого будівництва», - про це заявив пан Криклій.

На добудову мосту в Запоріжжі вже виділено фінансування у розмірі 2,76 млрд грн. тож міністр називає запорізькі мости ключовим проєктом "великого будівництва".

«Вперше за дуже довгий час навколо питання розвитку дорожньої інфраструктури об’єднались Президент, Уряд, депутати та місцева влада. Ми маємо надійного підрядника з досвідом втілення великих інфраструктурних об’єктів по всьому світу. А також чітку стратегію фінансування об’єкту, що дозволить нарешті завершити будівництво і ввести в експлуатацію цей об’єкт», - зазначив Владислав Криклій, оглянувши хід будівництва мосту.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі