Міносвіти інформує про нововведення: з 2019 року школярі будуть вступати до ВНЗ по ID-карткам

Міносвіти інформує про нововведення: з 2019 року школярі будуть вступати до ВНЗ по ID-карткам

З 2019 року учням, яким виповнилося 14 років, треба обов’язково оформлювати ID-картки, про це інформує Міністерство освіти і науки України, передає прес-служба Запорізької ОДА.

Наразі паспорт оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для таких громадян ця адмінпослуга є безкоштовною.

Для школярів оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше ніж через місяць після досягнення учнем 14 років звернутися до: територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

Всі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після дев’ятого класу. Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта, адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі