Мін'юст анонсував сервіс онлайн скарг для засуджених

Мін'юст анонсував сервіс онлайн скарг для засуджених

Міністр юстиції України Денис Малюська анонсував впровадження сервісу "Онлайн скарги для засуджених". У рамках пілотного проєкту додаток буде запущено в державній установі "Киїівський слідчий ізолятор". 

За даними Дениса Малюськи, сервіс буде впроваджено з метою протидії катуванням, жорстокому, або такому, що принижує гідність, поводженню з ув'язненими. Громадяни, які знаходяться в ув'язненні, зможуть подавати конфіденційні скарги до Національного первентивного механізму, прокуратури та інших органів.

Наразі Мін'юст готовий до запуску додатку в "Київському слідчому ізоляторі". Адміністрація ДКВС вже встановила відповідне програмне забезпечення. Так, у виправних установах запровадять спеціальні технічні пристрої з відповідним програмним забезпеченням.

Також визначено вимоги до електронних звернень. Зокрема, в такому зверненні має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі