Місцевого мешканця обурило лицемірство "Запоріжсталі"

Місцевого мешканця обурило лицемірство 'Запоріжсталі'

Промислові гіганти не замислюються над шкодою.

Проблема екології все більше турбує мешканців Запоріжжя, оскільки ситуація із забрудненням повітря, та води сягає катастрофічного рівня. Натомість, промислові гіганти не замислюються над шкодою, якої завдає їх необачлива діяльність. У соціальній мережі з'явився пост-обурення місцевого мешканця щодо лицемірства "Запоріжсталі".

За словами запоріжанина, "Запоріжсталь" входить у четвірку забруднювачів води України, та в десятку забруднювачів повітря в Україні. Зазначається, що рейтинг складено за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про обсяги скидів, викидів та утворення відходів, а не на підставі реальних вимірювань. Замість того, щоб реорганізувати виробництво, зробити онлайн моніторинг стану повітря та води, зменшити об'єми викидів отруйних речовин, підприємство організовує марафон. Але ж спортивний захід пропагує здоровий спосіб життя...

Крім того, автор публікації назвав кількість зареєстрованих в Україні жертв онкологічних захворювань (1 042 860 осіб) та наголосив на зростанні кількості дітей з онкологією за останні 5 років (14%).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі