Мобільну еколабораторію знову обділили через нестачу бюджетних коштів

Мобільну еколабораторію знову обділили через нестачу бюджетних коштів

У Запорізькій міськраді досі не перерахували кошти на обслуговування пересувної еколабораторії, які були виділені місяць тому.

Так, на сьогоднішній сесії Запорізької міської ради міський голова Володимир Буряк попросив доповісти про стан заходів, які здійснюють щодо лабораторії.

"На жаль, всі напевно знають про те, що у нас дефіцитний бюджет. Ми відчуваємо нестачу коштів і зараз фінансуємо тільки першочергові заходи. Є затримки з фінансуванням деяких обсягів робіт. В першу чергу ми забезпечуємо захищені статті видатків", - зазначила голова фінансового департаменту мерії Валентина Малиш.

Втім, зазначимо, що на минулій сесії були виділені гроші на страховку і відповідно повинна стартувати тендерна процедура. Так, депутати міськради проголосували за виділення 576 тисяч гривень лабораторному центру на роботу еколабораторії.

 

Нагадаємо, влітку 2017 року депутати обласної та міської рад Запоріжжя проголосували за виділення 6 мільйонів гривень на придбання пересувної лабораторії, і на початку 2018 року лабораторне обладнання вартістю 12 мільйонів бюджетних гривень було закуплено.


 
 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі