Монополізація паливного ринку, нові-старі реформи та ухилення Туринка від військової служби: підсумки дня у Запоріжжі

Монополізація паливного ринку, нові-старі реформи та ухилення Туринка від військової служби: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 24 жовтня.

Під прикриттям: монополізація паливного ринку руками запорізьких чиновників

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок ініціював комплексну протидію нелегальним автозаправним станціям. Так, 18 жовтня було підписано відповідне розпорядження.(Читати)

Вафлі, кава та наркотики: про що дискутували в Запорізькій прокуратурі №2

Запоріжжя – вживання та розповсюдження наркотичних речовин дедалі більше набирає обертів. Сьогодні кожна друга будівля міста-Z, затаврована адресою інтернет-ресурсу, котрий займається збутом наркотиків. По Запоріжжю масово розвішані оголошення про «заробіток» на розкладанні наркозасобів. Крім того, збільшився відсоток молоді, яка у віці до 18 років пробувала будь-які з наркотичних речовин. (Читати)

Запуск нових реформ прокуратури зі старим політичним шлейфом: досвід Запоріжжя

За нашою інформацією, із приходом нової влади нічого не змінилось. Як й раніше пересічним громадянам з телеекранів розповідають про новий підхід, професійність, доброчесність, ретельний відбір, атестацію і т.п., а насправді, кадрові питання вирішуються давніми методами, й на керівні посади призначаються старі, перевірені кадри, але вже новими посередниками. (Читати)

У Запоріжжі невідомий напав на дружину громадського працівника

Так, сьогодні, 24 жовтня, по вулиці Європейська, 18 невідомий чоловік штрикнув ножем жінку. Після інциденту зловмисник зник. На місці події працювали медики та поліціянти. Постраждалу госпіталізували. (Читати)

Голова Запорізької області ухиляється від проходження військової служби?

Чому Віталій Туринок не має права обіймати посаду голови ЗОДА? Цим питанням зайнялися журналісти видання "Important". Справа в тому, що згідно з біографічною довідкою, Віталій Туринок ніколи не проходив військової служби та взагалі не має військової підготовки. (Читати)

"Я хочу робити творчі проєкти доступними", - інтерв'ю із запорізькою письменницею Веронікою Стефановою

Вероніка Стефанова - різносторонньо розвинута особистість. Дівчина працює психотерапевтом і менеджером терапевтичної групи з психодрами, організовує некомерційні культурні заходи у творчому об’єднанні «Платформа 9», бере участь у музичному онлайн-проєкті Akane та готує до видання книгу. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі