Завуальована діяльність "Мотор Січ": що відбувається з підприємством?

Завуальована діяльність 'Мотор Січ': що відбувається з підприємством?

Нещодавно підприємство «Мотор Січ» опублікувало квартальний звіт за період 9-ти місяців поточного року. Сума збитків сягає понад півмільйона гривень.

Так, представники підприємства неодноразово нарікали в медіапросторі, що держзамовлень не має, а це означає, що діяльність "Мотору" зазнає чималих збитків.  Згідно зі звітом, сума збитків склала 532 млн грн, а в минулому році підприємство закінчило з прибутком у розмірі 543 млн грн.

Несподіванкою стає вихід репортажу в ефірі вечірніх новин на телеканалі ICTV 6 листопада. У трихвилинному репортажі співробітники підприємства розповіли про виробництво гелікоптерів Мі-2 та Мі-8 на державне замовлення.

Крім того, журналісти нашого видання дізнались, що вихід сюжету в прайм-тайм на вищезгаданому телеканалі обійшовся керівництву в середньому десь до 150 тис. грн. Так, що відбувається насправді з корпорацією: його продають китайцям і/або американцям чи як?

Нагадаємо також про те, що на купівлю підприємства претендують китайські та американські компанії. За інформацією видання, Вашингтон продовжує спроби не допустити перехід українського виробника двигунів для авіаційної техніки під контроль Китаю. Президент США Дональд Трамп доручив засновнику американської приватної військової компанії Blackwater Еріку Прінсу вести переговори про придбання підприємства "Мотор Січ".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі