"Мотор Січ", завод у подарунок, скорочення у Запорізькій обладміністрації: підсумки дня

'Мотор Січ', завод у подарунок, скорочення у Запорізькій обладміністрації: підсумки дня

Найголовніше за 29 листопада

Як депутат Запорізької облради на послугах з прання заробляє гроші

Співпраця підприємців та лікувальних закладів завжди була вигідною для обох сторін. Як правило, сфера охорони здоров’я поділена між конкретними підприємствами та особами. Кожен займається своєю справою: одні забезпечують їжею, інші роблять ремонт, хтось поставляє медичне обладнання та фармпродукцію, а головні лікарі – отримують «бонуси». На жаль, плине час, а схеми не змінюються.

Втім, не оминула доля участі в цьому й депутата Запорізької обласної ради Юрія Ружина. Саме підконтрольні пану Юрію підприємства з надання послуг прання ТОВ «Пральня груп» та ТОВ «Чистий світ Запоріжжя» отримують мільйони бюджетних гривень за обслуговування лікарень міста. Більше тут.

Депутату Запорізької міськради батьки подарували завод

Ми вже розповідали, про те що Олег Ревчук бачить себе у кріслі заступника голови Запорізької ОДА, а депутатка Запорізької міської ради Ольга Ревчук систематично порушує антикорупційне законодавство. Сьогодні розкажемо про подарунки, які отримує Ольга Ревчук від своїх близьких родичів. Більше тут.

 

На Запорізьку обладміністрацію чекають масові скорочення

Керівництво Запорізької облдержадміністрації знайшло новий метод випускання пару – масштабні звільнення підлеглих. Зазначимо, вчора, стало відомо, що буде скорочено Департамент екології та природних ресурсів і створять новий структурний підрозділ – Департамент агропромислового розвитку та захисту довкілля. За нашою інформацією, кадрова пертурбація торкнулась й інші структурні відділи. В рамках оптимізації без основного місця роботи з 01.02.2020 року залишаться 92 людини. Більше тут.

Китайська компанія придбала 50% акцій запорізького "Мотор Січ"

Голова “Укроборонпрому” Айварас Абромавічус підтвердив чутки, що за придбанням китайцями “Мотор Січі” в інтерв’ю. За словами Абромавичуса китайська компанія Skyrizon вже придбала понад 50% акцій запорізького заводу Мотор Січ. Більше тут.

СБУ викрила протиправну діяльність голови відділу Держгеокадастру Запорізької області

СБУ викрила незаконні дії начальника одного з відділів ГУ Держгеокадастру Запорізької області. Чиновника звинуватили на масштабних зловживаннях із земельними ділянками лісового фонду. Начальник відділу протягом минулого року оформив на підставних осіб земельні ділянки.  Більше тут.

 

Асуанська гребля у Запоріжжі

Місто Запоріжжя відоме своєю греблею Дніпровської ГЕС, але мало хто знає, що саме на запорізькій землі всього у декількох кілометрах від знаменитого ДніпроГЕСу, було розпочато будівництво найвідомішої греблі Єгипту — Асуанської. Більше тут.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі