МОЗ отримало препарат,яким лікуватимуть коронавірус

МОЗ отримало препарат,яким лікуватимуть коронавірус

Міністерство охорони здоров'я отримало 3 тисячі упаковок препарату «Плаквеніл», який використовують під час лікування коронавірусу. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Право на владу».

Відомо, що з квітня 2 250 упаковок препарату відправлять до регіональних медичних закладів, ще 750 залишаться у Києві.

 «У нас уже готовий відповідний розподіл. Нам передали 3 тис. упаковок препарату. 2250 будуть відправлені в регіони, а 750 залишаються в Києві — для швидкого реагування. Завтра буде фізично підписано договір з «УкрМедПостач», і вже завтра ліки поїдуть в області», — сказав він увечері 2 квітня.

Міністр додав, що «Плаквеніл» — один з кількох препаратів, що містить діючу речовину гідроксихлорохін, яку застосовують при лікуванні від коронавірусу. Саме тому МОЗ веде переговори з іншими компаніями щодо поставок цього препарату.

«Наступного тижня ми отримаємо достатньо цих ліків, щоб потенційно лікувати до 20 тисяч пацієнтів», — зазначив Степанов.

Однак єдиного препарату - ліків проти коронавірусу немає, пацієнтам надається симптоматичне лікування. Зокрема, «Плаквеніл» застосовують при важких і вкрай важких формах коронавірусної хвороби.

Препарат «Плаквеніл» не рекомендовано купувати в аптеках без рецепта лікаря. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я людей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі