«Музикант вже вмирає, а пальці все грають»: мільйонні статки мера Енергодару - Павла Музики

«Музикант вже вмирає, а пальці все грають»: мільйонні статки мера Енергодару - Павла Музики

Енергодар – місто, яке славиться найбільшою в Європі атомною електростанцією, його мешканці сплачують копійки за електроенергію, безкоштовно отримують кваліфіковану медичну допомогу, адже тут побудовано розвинутий медичний центр, який був обіцяний через розташування сухого сховища відпрацьованого ядерного палива, його можна було б назвати раєм на землі, якби все вище перераховане було правдою, ну крім найбільшої атомної.

У цьому місті «править» виходець із компанії ДТЕК, яка належить Рінату Ахметову – Павло Музика, якого негласно було признано – найбільш забезпеченим мером регіону, обійшовши навіть Володимира Буряка.

Наша редакція продовжує знайомити читачів зі статками посадовців із Запоріжжя та області. Приводом заглянути до декларації міського голови Енергодару стало нещодавне придбання автомобілю - Opel Insignsa 2019 року випуску, за  - 875 500 гривень.

Opel Insignsa

Ознайомившись із деларацією детально, можна припустити, що пан очільник "гарує" за всю країну. Як зазначено, за основним місцем роботи Музика отримує - 1 мільйон 95 тисяч 970 гривень. Напевно, пан Музика працює в день та вночі, без передиху.

Також мер задекларував спадщину, а саме: гроші у розмірі – 41 000 гривень та квартиру, у Луганській області, площею – 46.5 кв.м.

Серед нерухомості у Павла Музика також є – гараж, але власником вказана третя особа, та квартира у 53м.кв у співвласності із родиною.

Також у декларації вказав ще один автомобіль - Toyota Corolla 2014 року випуску, вартістю – 272 275 гривень.

Toyota Corolla

У «заначці» у мера є – 25 тисяч доларів готівкою.

Цікаво переглянути нову декларацію Павла Музики, чи будуть нові надбання чи зарплатня у два мільйони, будемо стежити.

Загалом за 4-річну каденцію містяни не сильно вдоволені владою очільника Енергодару, неодноразово збирали мітинги, зривали сесії міської ради та підозрювали мера у корупційних схемах, його навіть розшукувала обласна прокуратура, аже пан мер не з'явився на проведені слідчих дій, у справі про підозру в незаконному звільненні одного з начальників комунальних підприємств міста зі зловживанням службовим становищем.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі