На автодорогах Запоріжжя вирішили розгорнути мережу габаритно-вагового контролю

На автодорогах Запоріжжя вирішили розгорнути мережу габаритно-вагового контролю

Спеціальні майданчики буде розміщено на автодорогах загального користування державного та місцевого значення

На Запоріжжі нарешті почали приділяти увагу боротьбі із руйнацією автодоріг великоваговим транспортом; велика кількість перевантажених машин вщент розбиває запорізькі дороги, які потім необхідно довго та дорого ремонтувати. Саме про це йшлося на нараді 17 вересня за участю фахівців Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації  та Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

На нараді прийняли рішення створити систему спеціальних майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю, які буде розміщено на автодорогах загального користування державного та місцевого значення. Особливу увагу на нараді приділили Бердянську, зобов'язавши представників Укртрансбезпеки встановити на в'їзді до міста габаритно-ваговий комплекс, а представників ГУНП у Запорізькій області перекрити усі місцеві автодороги з метою унеможливити обхід вантажівками цього комплексу.

Нагадаємо, великоваговий транспорт став справжнім кошмаром для доріг Запорізької області та міста; зокрема, вантажівки зруйнували дороги з Бердянська та майже вивели з ладу автопереїзд через ДніпроГЕС та Преображенські мости у Запоріжжі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі