На греблі ДніпроГЕС будівельників застали за роботою: знову ремонт?

На греблі ДніпроГЕС будівельників застали за роботою: знову ремонт?

На одній зі смуг ДніпроГЕСу робітників застали за ямковим ремонтом. Невже гребля знову потребує заміни автодорожнього покриття?

Так, частина смуги по направленню до Правого берега міста була перекрита у зв'язку з проведенням ямкового ремонту. Залишається питання: "Навіщо проводити ці роботи знову, коли не так давно на греблі провели заміна дорожнього покриття?". 

Це питання яскраво підтверджує думка правоохоронців про те, що ремонт, який проводили з серпня по жовтень минулого року, був проведений неякісно. Як свідчить судова ухвала від 30 січня поточного року, юридичні керівники компанії “Дніпро – Спецгідроенергомонтаж” провели будівельні роботи на ДіпроГЕСі без дозвільної та виконавчої документації, не здійснюючи необхідний контроль за виконанням реконструкції. Крім того, під час виконання робіт працівники використовували будівельні матеріали, які не відповідають вимогам будівельних норм і правил.

Навіщо ж тоді на реконструкцію було витрачено не один мільйон гривень, а запоріжани два місяці мучились у довжелезних заторах?

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі