На місці запорізького скверу збудують торговий центр та багатоповерхівку

На місці запорізького скверу збудують торговий центр та багатоповерхівку

Департамент архітектури Запорізької міськради вніс майбутній багатоповерховий комплекс до реєстру містобудівних умов та обмежень. У першу чергу відбудеться будівництво торгових приміщень, а житлові - залишили "на потім".

Мова йде про ділянку площею 0,8 гектара, розташовану неподалік "Епіцентру" та багатоповерхових будівель за адресою вул. Українська, 2. 

Нещодавно об'єкту будівництва присвоїли адресу вул.Українська, 2-Ж. Однак раніше забудовнику відмовили у присвоєнні адреси потенційному комплексу .

Наразі фірма "Консалт Івент" планує збудувати багатоквартирний житловий комплекс з розважальним центром. Як повідомляють у Запорізькому центрі розслідувань, проєкт будівництва містить інформацію про те, що у першу чергу буде виконано торгові приміщення. Житлову частину, імовірно, збудують потім, коли на це будуть гроші.

У джерелі зазначається, що такі черги будівництва пов'язані з призначенням вказаної землі для житлових будівель.

Директором фірми "Консалт Івент" є Денис Стокоз. Раніше Денис Ігорович був керівником компанії, яка виконувала реконструкцію Привокзальної площі. Бенефіціар будівництва - Олександр Уріх, фірма якого посягала на територію Сторічної водонапірної вежі.

До слова, "Консалт Інвест" належав Володимиру Кальцеву, який відомий не лише як народний депутат, а як особа, причетна до руйнування скверу Яланського.

Запоріжан обурила перспектива знищення скверу та дитячого майданчика поблизу "Епіцентру". Це призвело до запуску петиції. Тож цікаво, чим закінчиться протистояння містян та забудовників.

Якщо вам відомі:

1. факти порушення законів України посадовими особами;

2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;

3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Давайте разом боротись з корупцією у місті!

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до нас:

Електронна пошта: press.spravzhnidiyi@gmail.com;

Фейсбук: Справжні дії. Обговорення;

Телеграм: https://t.me/spravjnidii;

Instagram: spravzhnidiyi

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі