На новорічні свята додатково курсуватиме ще один потяг із Запоріжжя

На новорічні свята додатково курсуватиме ще один потяг із Запоріжжя

На новорічні та різдвяні свята Укрзалізниця вже призначила 13 додаткових поїздів у популярних напрямках, серед них потяг Харків-Запоріжжя. Про це повідомили у прес-службі «Укразалізниці».

Серед додаткових маршрутів — поїзд № 797/798 Харків — Запоріжжя. Він курсуватиме з 31 грудня по 7 січня.

З Харкова він відправлятиметься о 09:53 й прибуватиме до Запоріжжя о 14:05. У зворотному напрямку із Запоріжжя поїзд відправлятиметься о 14:50 та прибуде у першу столицю о 19:20.

Зокрема, призначені наступні додаткові поїзди: Київ — Львів, Київ — Ковель, Київ – Ворохта, Жмеринка – Київ, Хмельницький – Київ, Київ — Одеса, Покровськ — Харків, Львів — Одеса, Львів — Ужгород, Львів – Дніпро, Черкаси – Київ – Шостка.

Нагадаємо, Укрзалізниця призначила 7 додаткових потягів, та п’яти - подовжила маршрути у новорічні та різдвяні свята. Так подовжено маршрут одного із запорізьких потягів.

Потяг № 72 Запоріжжя — Київ подовжено до Чопа. Рейси відбуватимуться щоденно з 22 грудня по 4 січня. Відправлення із Запоріжжя о 19:47 та прибуття до Чопа о 23:45 наступної доби. У зворотному напрямку відправлення о 01:05 та прибуття до Запоріжжя о 07:49 наступної доби.

 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі