На одній із баз відпочинку у Кирилівці масове отруєння

На одній із баз відпочинку у Кирилівці масове отруєння

У Кирилівці на базі відпочинку «Дніпровські зорі» сталося масове отруєння відпочивальників, серед яких 9 дітей. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції у Запорізькій області.

Відомо, що сьогодні, люди звернулися до медичних працівників зі скаргами на високу температуру та нудоту. Деякі ЗМІ поширювали інформацію, що відпочивальники хворі на коронавірус, про те справжня причина отруєння.

Відзначається, що серед хворих багато вихованців дніпровського клубу дзюдо «Спарта». Хлопці з тренерами вчора в обід приїхали на 10-денні збори. До самої ночі були активні, купалися в морі і басейні, обідали і вечеряли в їдальні, перекушували в кафе на території бази. Як розповіли діти, багато з тих, хто захворів, ввечері замовляли на базі піцу.

Наразі медики оцінюють стан здоров’я постраждалих як задовільний.На місці події працюють фахівці Держспоживслужби в Запорізькій області та медики «Амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Кирилівської ОТГ. Спеціалісти взяли необхідні зразки води та їжі для направлення на лабораторне дослідження.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі