На основних виїздах з Мелітополя встановили пункти пропуску

На основних виїздах з Мелітополя встановили пункти пропуску

У Мелітополі на основних виїздах з міста встановили пункти пропуску, де  співробітники поліції та медики проводитимуть температурний скринінг всіх, хто в'їжджає в місто. Про це під час засідання комісії з ТЕБ та НС зазанчив заступник Мелітопольського міського голови Ігор Судаков.

Повідомляється, що контрольно-пропускні пункти будуть встановлені у всіх містах обласного значення.

"Основним завданням пунктів є проведення температурного скринінгу у всіх людей, що в'їжджають на територію міста. У разі виявлення температури, людина, яка хоче в'їхати в Мелітополь, повинна  пройти у мобільний намет. У ньому буде чергувати бригада з медиком, яка проведе медогляд особи. Лікар буде приймати рішення про необхідність госпіталізації або людині буде запропонована самоізоляція. У разі самоізоляції контакти особи будуть передані сімейному лікарю, який відслідковуватиме його самопочуття і буде приймати рішення про необхідність подальшого лікування або госпіталізації », - зазначив Судаков.

Можновладці  рекомендував всім мешканцям регіону, які виїжджають за межі міста, брати з собою документи, що засвідчують особу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі