На переїзді через ДніпроГес запровадили нові обмеження руху

На переїзді через ДніпроГес запровадили нові обмеження руху

На автопереїзді через гідротехнічні споруди Дніпровської ГЕС розпочато роботи по встановленню нових знаків дорожнього руху відповідно до схеми організації дорожнього руху. Про це повідомляє пресслужба Укргідроенерго.

Відомо, що будуть  діяти обмеження допустимої швидкості до 30 км/год на ділянці автопереїзду вздовж верхнього б’єфу у напрямку з лівого берега на правий берег річки Дніпро, починаючи з ділянки автопереїзду від бика греблі №4 до завершення повороту праворуч на аванкамерний міст.

Наразі ведуться роботи по встановленню дорожніх знаків. Також продовжують діяти вагові обмеження. Зокрема заборонено рух вантажного транспорту, , який перевищує вагу у 3,5 тони, автодорожнім переїздом через споруди греблі.

Нагадаємо, нещодавно місцеві мешканці помітили на греблі ДніпроГЕС будівельників, які робили ямковий ремонт. Люди здивувались цьому, адже реконструкція дорожнього покриття тривала понад два місяці. Як повідомили у пресслужбі "Укргідроенерго", на покритті греблі з'явились тріщини, спричинені вібруванням опорних конструкції.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі