На Правому березі Запоріжжя почали бетонувати причал для катерних перевезень

На Правому березі Запоріжжя почали бетонувати причал для катерних перевезень

Останні роки на нього взагалі не звертали уваги.

На Правому березі Запоріжжя почалося бетонування причалу, від якого вранці будуть відходити катери на річковий порт, а ввечері приходити назад.

Як повідомляє Depo.Запоріжжя із посиланням на одного з місцевих мешканців, останні роки причал не використовувався за призначенням. Міська влада навіть не звертала на об'єкт жодної уваги, на відміну від крадіїв – хтось поцупив частину металевого огородження. Причал було розміщено на Правобережжі ще у 70-х роках за радянської влади, коли він активно використовувався для річкових перевезень під час будівництва другої черги ДніпроГЕСу.

Нагадаємо, з 28 серпня у Запоріжжі на час ремонту автопереїзду через греблю ДніпроГЕСу почнуть працювати катерні перевезення. Фінансувати їх будуть за рахунок міського бюджету, для пасажирів поїздки катерами будуть безкоштовними. Катери будуть перевозити людей за напрямком Правий берег – Річковий порт вранці та Річковий порт – Правий берег увечері. Поки що буде використовуватися лише один катер, у разі необхідності буде залучено другий. Окрім цього, міськрада запрошує до участі в перевезеннях приватних перевізників за наявності відповідного річкового транспорту.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі