На розробку проекта "Дія" витратили 25, 6 млн грн

На розробку проекта 'Дія' витратили 25, 6 млн грн

Нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що на розробку та реалізацію програми "Дія" пішло 25,6 млн грн. До слова, саме утримання адміністрації держструктури "влетить в копійчину" - 600 тис. грн, з яких зарплатня директора - 100 тис. грн.

У соцмережі Фейсбук Гончаренко представив фото документів Міністерства цифрової трансформації України, щодо фінансування ДП «Дія». Відповідно до першого з додатком, 25 580 тисяч гривень призначені для створення статутного капіталу ДП, зокрема закупівлі програмного забезпечення, побудови основного і резервного серверних майданчиків, закупівлі крипто бібліотеки.


Втім, є один з пунктів, котрий прикував увагу - це штатний розпис ДП "Дія" з посадовими окладами в сумі 3,074 млн грн в місяць. 610 тисяч піде на оклади адміністрації - оклад директора 100 тис. грн, його двох заступників по 90 тисяч гривень, а найменше отримують помічник гендиректора, керівник проектів і два фахівці з мережевої безпеки з різних відділів.


У листі зазначено, що бюджетні кошти були виділені відповідно до постанови уряду №59-р, про перерозподіл коштів Міністерства цифрової трансформації. І згідно з текстом самої постанови, ДП «Дія» було виділено також 48 млн грн на «створення, адміністрування та забезпечення функціонування Єдиного державного веб-порталу електронних послуг" Портал Дія "».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі