На розвиток Національного заповідника "Хортиця" виділять 30 млн грн

На розвиток Національного заповідника 'Хортиця' виділять 30 млн грн

Кабмін прийняв рішення виділити наступного року з бюджету України 30 млн грн на розвиток Національного заповідника "Хортиця".

За підсумками засідання прийнято рішення про внесення змін до проєкту Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», що передбачають збільшення видатків на фінансову підтримку розвитку національного заповідника «Хортиця» в розмірі 30 млн грн.

Про це повідомив народний депутат України Олександр Кабанов у відповіді на лист голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка.

− Командна робота в дії. Звернувся до запорізьких нардепів за підтримкою у фінансуванні розвитку національного заповідника «Хортиця». Результат − плюс 30 млн грн на розвиток Хортиці у проекті бюджету на наступний рік. Таке рішення вчора прийняли на спільному засіданні Комітету інформаційної та гуманітарної політики ВРУ з представниками Кабміну. Переконаний, що також у бюджеті з’явиться й окремий рядок щодо фінансування будівництва мостів через Дніпро в Запоріжжі, − зазначив, коментуючи подію, очільник області Віталій Туринок.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі