На сайті Президента з'явилась петиція щодо запорізьких довгобудів

На сайті Президента з'явилась петиція щодо запорізьких довгобудів

На сайті Президента України з'явилась електронна петиція щодо закінчення будівництва мостів через Дніпро в Запоріжжі.

Автор петиції зазначає, що у Запоріжжі з 2004 року ведеться будівництво мостів через р.Дніпро. Об'єкт весь цей час був заручником політичних ігор, кожен раз будівництво захлиналося через відсутність фінансування. 

"Транспортний зв'язок з центром міста здійснюється через мости Преображенського (по одній смузі руху в кожну сторону) і по дорозі на дамбі Дніпрогес (по дві смуги). Металоконструкції під двома смугами знаходяться в аварійному стані через застарілість і корозію, що загрожує обваленням із зазначеної причини і з-за перевантаження. 

Просимо знайти можливість для закінчення будівництва мостів через Р. Дніпро в Запоріжжі та транспортного сполучення по ним", - резюмує ініціатор е-документу.

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області, яка є замовником робіт на будівництві мостових переходів, на своїй сторінці в соцмережі закликала запорожців підтримати петицію і тим самим допомогти зібрати необхідну кількість голосів для якнайшвидшого вирішення питання щодо завершення будівництва об'єкта: «Автотранспортна МАГІСТРАЛЬ через р. Дніпро в м. Запоріжжі ».

До кінця збору підписів - 83 дні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі