На сесії Запорізької міськради розглянуть стратегію розвитку міста

На сесії Запорізької міської ради, яка відбудеться 24 квітня, депутати хочуть затвердити "Звіт про моніторинг виконання Стратегії розвитку м.Запоріжжя до 2028 року та Плану заходів з її реалізації на період 2018-2020 роки за  підсумками 2018 року".

Про це повідомляють «Факти Запоріжжя».

У 2018 році в рамках реалізації Стратегії вдалося досягти наступних результатів: із запланованих на три роки 169 заходів впроваджено 45, без порушення графіку впроваджуються 39. У 64 заходах термін реалізації не настав. Разом з тим, 21 захід виконуються с порушенням строків або зовсім не розпочато.

Враховуючи, що План заходів затверджено лише у травні 2018 року, то негативним наслідком цього можна вважати виконання проектів з порушенням терміну впровадження або невиконання деяких проектів (недостатність або не визначеність фінансування).

Які напрямки так і не вдалося реалізувати:

- Місто здорового довкілля та ресурсозбереження. 

У місті найбільшої гостроти набула проблема щодо вивозу, переробки та захороненню твердих побутових відходів. На сьогоднішній день будівництво сміттєпереробного заводу на території Запоріжжя неможливе. Оскільки фінансування проекту складає 30 млн євро, а міський бюджет не може собі це дозволити.

-  Місто підприємництва та креативної економіки:

У 2018 році не вдалося достатньо залучити іноземних інвесторів. Причиною тому стала не стабільна економічна ситуація в країні, а також територіальна близькість міста до зони проведення ООС не сприяли 4 залученню прямих іноземних інвестицій в економіку міста. Так, 2,3 млн. дол.США за рік проти запланованих 15,0 млн. дол. США.

Місто зручної, безпечної та креативної урбаністики:

Проекти «Велосипедна Хортиця» та «Розробка маркетингової стратегії міста» наразі перебувають у підвішеному стані, оскільки немає джерел фінансування. Та, ж сама доля спіткала і дорожню інфраструктуру через не визначеність щодо фінансування, зокрема, реконструкції доріг по вулиці Нагнибіди, вул.Демократична, підземний перехід на трасі Харків-Сімферополь; реконструкція парків та скверів Шевченківського району).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі