На що запорізька влада витратить 149 мільйонів?

На що запорізька влада витратить 149 мільйонів?

Сьогодні, 16 грудня, члени виконавчого комітету міської ради обговорюють нагальні питання, що стосуються міста. Зокрема, на засіданні розповіли, на що буде витрачено 149 млн грн.

Так, 149 млн грн з місцевого бюджету буде витрачено на реконструкцію Запорізької та Фестивальної площ Запоріжжя. Крім того, ремонтні роботи торкнуться і фонтанів на бульварі Шевченка, повідомляють ЗМІ.

Раніше ми повідомляли про те, що комунальне підприємство «Титан» планує зробити капітальний ремонт на бульварі Шевченко за 12,45 мільйона гривень. Згідно з документацією тендера, підрядники повинні демонтувати фонтан "Серця" і колодязь, облаштувати нові чаші цього фонтану та провести обробку чаш, капітально відремонтувати фонтан "Годинник", фонтан "Подвійний" і змонтувати під них трубопроводи, також змонтувати систему пожежної сигналізації, систему охоронної сигналізації, обладнання у технічному приміщенні, провести роботи з зовнішніми мережами водопостачання та каналізації, розібрати і відновити тротуар, провести озеленення. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі