На території чотирьох бердянських пляжів зафіксували забруднення води

На території чотирьох бердянських пляжів зафіксували забруднення води

У Запорізькій області перевірили стан води у водоймищах, а також питну воду. Внаслідок перевірки було зафіксовано відхилення від норми.

Так, за даними лабораторного центру МОЗ, у період з 10 по 16 липня поточного року внаслідок перевірки проб питної води було зафіксовано наступні відхилення:

  • - в 1 пробі питної води Більмацького (Куйбишевського) району з водогону смт Більмак за показниками загальна жорсткість, вміст хлоридів;
  • - у 2 пробах питної води Мелітопольський р-н с.Тащенак за показниками кольоровості, жорсткості, хлориди, сульфати, сухий залишок; Мелітопольський р-н с. Садове за показниками жорсткості, хлориди, сульфати, сухий залишок;
  • - у 5 пробах питної води м.Василівка за показниками кольоровість, каламутність, аміак, сухий залишок, хлориди, залізо, марганець.
  • - в 1 пробі питної води Гуляйпільськго району ВРК по вул. Великій м. Гуляйполе, КП «Комунсервіс», за показниками загальної жорсткості.

У ході моніторингу стану води відкритих водойм у місцях водокористування населення також було зафіксовано відхилення від норми на пляжі ДЗОВСТ «Факел» ПП "Курорти Приазов'я" м. Бердянськ (за біохімічним споживанням кисню); пляжі №3 ТОВ "Дніпро-2000" м. Бердянськ (за БСК -5); пляжі ДОЦ "Червона гвоздика" МКП "ДОЦ "Червона Гвоздика" БМР м.Бердянськ (за БСК -5); пляжі ДОЗ "Весна" профспілки працівників агропрому, Бердянський район (за БСК -5). Крім того, за індексом кишкової палички, відхилення зафіксовано на міському пляжі "Монячний" (Енергодар) та Правобережному пляжі (Запоріжжя).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі