На території запорізької ЛЕП розпочали незаконне будівництво

На території запорізької ЛЕП розпочали незаконне будівництво

У Запоріжжі на території охоронної зони ЛЕП розпочали будівництво, не маючи на це ніяких дозволів. 

Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі розслсдувань з посиланням на публікацію місцевого журналіста.

Так, на території ЛЕП вже встановили паркан, розпочавши будівельні роботи. Зазначається, що відповідна земельна ділянка належить фрмі "Аппе стріт", одним із власників якої є партнер колишнього депутата Євгена Першина.

За даними центру розслідувань, територія площею 600 кв.м. розташована по вул. Верхній та  входить до обслуговуючого кооперативу "Садове товариство "Будівельник-2"". Земельна ділянка призначена для індивідуального садівництва. 

Наразі на зазначений території розпочато будівництво. За капітальним парканом вже з'явились цегляні будови.

Варто повідомили про те, що фірма "Аппе стріт" була створена у середині січня, зареєструвавши через тиждень право володіння ділянкою. За даними майнового реєстру, фірма придбала землю у середині лютого. Однак у травні минулого року у мережі майоріло оголошення про продаж відповідної ділянки за 7 тисяч доларів.

Важливим є те, що над ділянкою знаходиться ЛЕП, що означає її входження до охоронної зони, діяльність на якій дуже обмежена. Така територія не передбачає проведення будівничих робіт, збереження горючих матеріалів, садівництва та ін. без дозволів.

Натомість, у реєстрі Державного архітектурно-будівничого контролю немає документів про початок робіт, а також немає паспорту будівництва.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі