На Тернопільщині викрили запоріжанина, який виготовляв фальшиві документи

На Тернопільщині викрили запоріжанина, який виготовляв фальшиві документи

Правоохоронці Тернопільської області викрили угрупування, яке розробляло якісно підроблені документи. Повідомляє пресслужба Національної поліції Тернопільської області.

Протягом 8 місяців працівники поліції пильнували за діяльністю угрупування, які у власному будинку облаштували підпільний цех з виготовлення документів.

Причетний до злочинної діяльності, запоріжанин та ще 7 осіб молдавської та ромської національностей.

Підозрювані діяли через Інтернет, де розповсюджували оголошення про виготовлення документів, а саме: посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, паспорти громадянина України, ID-картки, дипломи про освіту, медичні довідки для водіїв, а також номерні знаки.

Діяли шахраї на території: Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Київської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей. Переписку з клієнтами вели через соціальні мережі, а замовлення  відправляли по пошті.

У ході спецоперації вилучили комп'ютерну техніку, голографічні взірці, пластикові картки, бланки, мобільні телефони та сім-картки. Опрацьовують оперативники і документи з переліком клієнтів-замовників.

Правоохоронці провели 34 санкціоновані обшуки. П'ятьох фігурантів вже затримали під вартою за статтею про підробку документів та їх збуту. Для решти призначені судові слухання.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі