На Вільнянщині огульно декларують право на справедливість: екснардеп Кривохатько ставить власні інтереси вище воїнів АТО?

На Вільнянщині огульно декларують право на справедливість: екснардеп Кривохатько ставить власні інтереси вище воїнів АТО?

Один раз в місяць, тільки-но розпочинається сесія Вільнянської райради з’являється привід поговорити про проблеми району та екснардепа Вадима Кривохатька.

Про його умовні заслуги можна вже й медаль вручати. Пам’ятаєте, як в історії 2013 року з Раїсою Богатирьовою, де активісти підготували та подарували  символічну відзнаку «Позорняку»?

Втім, пропонуємо повернутись до 35-ої сесії, яка залишила після себе посмак, і ось чому. На засіданні Вільнянської районної ради розглядались питання присвоєння почесних громадян ряду осіб, в тому числі й Кривохатько.

Звісно, деяких представників депутатського корпусу збентежила подібна «фікс-ідея» з Вадимом Кривохатько.  Зокрема, депутат райради Олександр Зайцев запропонував надати звання «Почесного громадянина» голові ГО «Вільнянська районна спілка воїнів АТО «ОСС»» Сергію Синенку, який пройшов через низку випробовувань та зберіг мир й спокій на українських землях.

Крім того, цю пропозицію депутат райради аргументував  ще й тим, що пана Кривохатька навряд чи можна назвати почесним, у зв’язку з минулими історіями, в яких екснардеп фігурував. Згадати хоча б, земельний конфлікт Вадима Вікторовича з представниками АТО. Так, за розпорядженням на той час голови Вільнянської РДА Кривохатька, у 2006-2009 рр. було «списано» 225 га, вартістю 2,23 млн грн.

Зокрема, Олександр Зайцев навів депутатам факти, які підтверджуються висновками контролюючих органів щодо незаконної самобудови зерносховища Фермерським господарством Кривохатько В.В. в с. Московка на орендованій під ведення сільського господарства земельній ділянці, а також про неоформлених працівників на зазначеному господарстві в с. Московка, що призводить не тільки до несплати податків за працівників з боку господарства Вадима Кривохатька, а й до повного нехтування ним прав в оплаті праці та забезпеченні безпечних умов роботи.

При цьому, пан Кривохатько продовжує активно імітувати благодійність, не сплачуючи навіть податки за діяльність ФГ «Кривохатько В.В.».

 

А про неприязнь екснардепа до АТОвців годі й казати.

Більше того, конфіскувавши землі у ветеранів АТО, екснардеп вдався й до гострих висловлювань на їхню адресу, називаючи ветеранів шахраями та аферистами, які вже п’ятий рік «товчуться» в АТО.

Ми в жодному разі, ніяк не беремось коментувати подібні витівки Вадима Кривохатька, однак переконані, ті хто захищав та робить це й досі, не заслуговують жалюгідного ставлення до себе. Ба більше, вони- як ніхто інший вправі бути почесним громадянином своєї Батьківщини.

І чудово, коли історія має прекрасну розв’язку. За нашими даними, завдяки ініціативі депутата Зайцева, від ГО «Вільнянська районна спілка воїнів АТО «ОСС»»» було надіслане звернення на ім’я голови Вільнянської райради на присвоєння звання «Почесний громадянин» Сергію Синенку. Факт цього підтвердив у спілкуванні з нашими журналістами й сам пан Синенко.

Переконані, що справедливість справді є, і в результаті вона буде відновлена.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі