На Запоріжжі черговий навчальний заклад закупить авто з націнкою

На Запоріжжі черговий навчальний заклад закупить авто з націнкою

Ще одна навчальна установа Запорізької області придбає транспортний засіб зі значною переплатою.

Ми продовжуємо розповідати про факти закупівель транспортних засобів для бюджетних закладів Запорізької області за завищеними цінами.

Нещодавно ми розповідали, що для директорки КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради придбали седан марки TOYOTA, вартістю 500 000 гривень, а також про те, що КУ «Орловський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної придбала китайський мікроавтобус з переплатою 115 тисяч гривень.

Сьогодні поговоримо про Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області який замовив мікроавтобус RENAULT Trafik за 950 тисяч гривень.

За умовами тендерної документації переможець торгів у термін до 30 вересня повинен поставити навчальному закладу мікроавтобус RENAULT Trafik Combi 1.6D (115hp)  MT6.

Переможцем торгів визнано ТОВ «Адамант Моторс Запоріжжя», яке запропонувало RENAULT Trafik за ціною 949 500 гривень.

Водночас на сайті переможця відкритих торгів ТОВ «Адамант Моторс Запоріжжя» вартість мікроавтобусу RENAULT Trafik вказана 874 900 тисяч гривень, вартість автомобіля зазначена з урахуванням ПДВ. З урахуванням, викладена переплата складає 74 600 гривень.

Зазначений випадок є черговим прикладом того, що на місцях грубо порушуються основні принципи здійснення публічних закупівель, а саме максимальна економія та запобігання корупційним діям і зловживанням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі