На Запоріжжі депутат придбав люксовий спорткар за ціною Таврії

На Запоріжжі депутат придбав люксовий спорткар за ціною Таврії

Під час моніторингу єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, ми іноді зустрічаємо незрозумілі факти, про які вам й розповідаємо.

Сьогодні піде мова про депутата Запорізької районної ради Віталія Курилюка, який у грудні 2018 року придбав  автомобіль люкс-класу Porsche Panamera, 2013 року випуску, вартістю 20 000 грн, згідно з заповненою декларацією за 2018 рік.

Про персоналію:

Віталій Курилюк народився 17 квітня 1974 р., проживає у с. Мар’ївка, Запорізького району, є директором двох фермерських господарств ТОВ «Лан-Інвест» та ФГ «Агро-Троя». На місцевих виборах 2015 року був обраний до Запорізької районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Довідка: за даними майданчику Auto.ria ринкова вартість автомобіля Porsche Panamera, 2013 року випуску становить від 46 000 до 65 000 $, або від 1,1 до 1,5 млн грн.

Припускаємо, що декларант допустив помилку та зазначив вартість автомобіля в іноземній валюті, адже 28 грудня 2018 року Віталій Курилюк подав до НАЗК повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, у якому повідомив про придбання зазначеної автівки.

Але, відповідно до вимог частини 2 статті 52 Закону, суттєвими змінами у майновому стані суб’єкта декларування, вважається отримання ним доходу, або придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів (85 000 грн на 01.01.2018 р.).

Крім того, не зовсім зрозуміло навіщо у селі Мар’ївка потрібен люксовий спортивний хетчбек, адже зазвичай фермери обирають практичні позашляховики, наприклад, Toyota Land Cruiser 200.

Правову оцінку викладеним фактам повинні надати правоохоронні органи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі