На Запоріжжі Держбюро розслідувань шукає робітників

На Запоріжжі Держбюро розслідувань шукає робітників

Документи приймаються до 27 вересня.

У Державному бюро розслідувань, яке знаходиться в Мелітополі, оголосили конкурс на 10 посад. Так, управлінню потрібні 3 слідчі у сфері службової діяльності та корупції — квота «а» - 1 посада і квота «б» -2 посади.

Квота «а» передбачає досвід роботи на посаді в слідчих органах досудового розслідування не менше 2 років. Квота «б» не вимагає досвіду роботи. У конкурсі не можуть брати участь особи, які в останній рік обіймали посади в слідчих органах.

Крім того, в Мелітопольському держбюро вакантні ще 7 посад: фахівець зі зв'язків з громадськістю, головний спеціаліст по забезпеченню зберігання речових доказів, головний спеціаліст в секторі криміналістики та експертної роботи, провідний спеціаліст сектору режимно-секретної роботи та захисту інформації, спеціаліст сектору режимно- секретної роботи та захисту інформації, головний спеціаліст сектора кадрової роботи та державної служби, головний спеціаліст фінансового-економічного сектора.

Раніше ми писали, що ДБР має доволі широкі повноваження та інструменти для виявлення та запобігання злочинів з боку держслужбовців, суддів, працівників правоохоронних органів, співробітників НАБУ та Генпрокуратури. І час від часу Бюро звітує про затримання того чи іншого правопорушника із зазначених категорій.

Проте, у діяльності структури намітився нездоровий крен: скидається на те, що значна кількість справ, які розслідують слідчі ДБР, так чи інакше стосується діяльності приватних фірм, представників малого та середнього бізнесу. Принаймні, таку тенденцію можна відзначити у діяльності регіонального ДБР.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі