На Запоріжжі дівчинка померла від туберкульозного менінгіту

На Запоріжжі дівчинка померла від туберкульозного менінгіту

З’явились нові подробиці смерті школярки від туберкульозу ​у місті Кам’янка – Дніпровську.

Раніше повідомлялось, що померлий був хлопчик, однак виявилось, що захворювання переносила 8-річна дівчинка.

Нагадаємо, у соціальній мережі, батьки учнів Кам'янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 хвилюються за своїх дітей, які відвідують відповідний заклад.

Після трагедії у школі знайшли, ще одного учня 6 класу, у якого виявили закриту форму туберкульозу. Однак адміністрація на карантин навчальний заклад не закриває та не вживає запобіжних заходів, у вигляді обробки приміщення.

Про те, що дівчинка мала захворювання не знала адміністрація школи, інцидент став відомий тільки після того, як діти проходили планове щеплення – Манта.

У Кам'янсько-Дніпровській центральній районній лікарні зазначають, що померла дівчинка перебувала у них лише добу. До лікарні у несвідомому стані її принесла мати. Після стабілізації стану дитини, лікарі направили її до запорізької обласної клінічної дитячої лікарні до реанімаційного відділення, адже самостійно діагноз поставити не змогли.

У обласному центрі заявили, у дівчинки – туберкульозний менінгіт. За деякою інформацією, відомо, що захворіти малолітня могла від свого вітчима, який перебував у місцях позбавлення волі.

При цьому в сім'ї є ще двоє дітей - два хлопчики. У одного з них виявився імунітет, а другий разом з матір'ю перебуває у Запоріжжі в тубдиспансері.

Після трагедії батьки бояться відпускати свої дітей на навчання, але як зазначає адміністрація школи  відповідними державними органами було проведено санітарну обробку окремого корпусу для молодших класів. Втім, очільниця установи зазначає, що пояснень, чому проводиться обробка, та документів, підтверджуючих її здійснення, на руки не отримала.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі