На Запоріжжі дві комерційні фірми не поділили клієнтів

На Запоріжжі дві комерційні фірми не поділили клієнтів

Адміністративна колегія ЗОТВ Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ виробничо-комерційну фірму «ГЮСС» на 68 тисяч гривень за вчинення порушення

До Відділення надійшла заява товариства з обмеженою відповідальністю «Міські комунікаційні системи» щодо порушення товариством з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційною фірмою «ГЮСС» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, а саме розповсюдження в квітні 2014 року неправдивих відомостей стосовно діяльності ТОВ «Міські комунікаційні системи» на ринку послуг з нарахування платежів за житлово-комунальні послуги, про це повідомляє прес-служба Запорізького територіального відділення Антимонопольного комітету України.

У своїй заяві представники "Міські комунікаційні системи" вказали, що комерційна фірма у 2014 році поширила неправдиві відомості стосовно діяльності Заявника на ринку послуг з адміністрування (супроводження) та технічного обслуговування програмного комплексу, необхідного для здійснення нарахувань платежів за житлово-комунальні послуги в м. Запоріжжі, шляхом направлення відповідних листів органам місцевого самоврядування м. Запоріжжя. На думку Заявника, поширені Відповідачем неправдиві відомості завдали шкоди його діловій репутації.

Варто зазначити, що до вересня 2013 року комунальні підприємства Запоріжжя виконували нарахування платежів за житлово-комунальні послуги за допомогою програмного комплексу «Автоматизована система Єдиний розрахунковий центр», адміністрування та технічне обслуговування якого за певну плату здійснював Відповідач. При цьому, комунальні підприємства Запоріжжя після того, як для здійснення нарахувань платежів за житлово-комунальні послуги почали використовувати ПК 2013 МКС, продовжували використовувати програмний комплекс «Автоматизована система Єдиний розрахунковий центр» Відповідача для ведення претензійно-позовної роботи, оскільки в ньому містились архівні дані абонентів (нарахування минулих періодів, оплата заборгованості, перерахунок субсидій тощо).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі