На Запоріжжі фірма експомічника депутата отримала за рік 37 підрядів на 5 мільйонів

На Запоріжжі фірма експомічника депутата отримала за рік 37 підрядів на 5 мільйонів

КП “Міськзеленбуд” Енергодарської міськради замовило у ТОВ “Проектбуд сервіс” на будівельні роботи вартістю 182 тис. грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

За умовами тендеру, фірма зобов'язується до кінця року збудувати спортивний майданчик за адресою вул. Лісова, 15 в Енергодарі. Зокрема буде встановлено тренажери:“Шахи”, “Грація”, Бруси, тяга зверху, прес в упорі, для латеральних та медіальних м’язів стегна, велотренажер. Під тренажери улаштують цементобетонну основу, вкриту гумовою крихтою з поліуретаном Voramer MR 1045.

Угоду уклали без проведення конкурсних процедур, оскільки роботи здійснюватимуться за проєктом “Сучасному суспільству – сучасний спортивний простір!” - переможцем програми “Громадський бюджет Енергодар”.

Варто зазначити, що Енергодарське ТОВ “Проектбуд сервіс” належить Ігорю Горбачову, який у 2015 році балотувався до міської ради Енергодару від партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна”.  Директором фірми є Олександр Кишко – експомічник депутата міськради Енергодару від “Опозиційного блоку” Андрія Меркулова.

З жовтня 2019 року ТОВ “Проектбуд сервіс” отримало 37 замовлень вартістю 5,3 млн грн без проведення конкурсних процедур.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі