На Запоріжжі інтернат придбає китайський мікроавтобус з переплатою 115 тисяч грн

На Запоріжжі інтернат придбає китайський мікроавтобус з переплатою 115 тисяч грн

Комунальна установа «Орловський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради має намір придбати мікроавтобус з 16 місцями для пасажирів, відповідне оголошення розміщено в електронній системі закупівель Prozorro.

Рішенням тендерного комітету від 28 липня переможцем аукціону визнано ТОВ «ТД УКВЗ-Україна», яке запропонувало поставити на адресу замовника мікроавтобус JAC SUNRAY, вартістю 950 050 гривень.

Під час підготовки матеріалу ми з’ясували, що компанія «Богдан-Авто Холдинг» пропонує придбати мікроавтобус JAC SUNRAY за 834 300 гривень, з відповідним прайсом можна ознайомитись за посиланням.

За даними сервісу AUTO.RIA, компанія АІС Київ Дніпровський також пропонує придбати мікроавтобус JAC SUNRAY за 834 300 гривень, відповідне оголошення розміщено на сайті.

У нас виникає питання чому державна установа має намір придбати мікроавтобус за ціною на 115 тисяч гривень дорожче, ніж його  ринкова вартість? Хто буде відповідати за розтрату бюджетних коштів, ким контролюються данні процеси?

Нагадаємо нещодавно ми розповідали, що директорка Малобілозерської школи-інтернат Яніна Овсієнко придбала у якості службового автотранспорту Toyota Corolla вартістю півмільйона гривень.

Як й у випадку з Малобілозерською школою-інтернатом засновником Орловського психоневрологічного інтернату є Запорізька обласна рада.

Зазначений випадок є яскравою демонстрацією того, що на місцях грубо порушуються основні принципи здійснення публічних закупівель, а саме максимальна економія та запобігання корупційним діям і зловживанням.

Просимо правоохоронні органи розглянути дану публікацію як повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення відповідальність за яке передбачена статтями 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України в порядку ст. 214 КК України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі