На Запоріжжі керівник земельного кадастру володів нелегальною АЗС

На Запоріжжі керівник земельного кадастру володів нелегальною АЗС

АЗС збудована на незаконній земельній ділянці.

Досудове розслідування встановило, що начальник Кам'янка-Дніпровського земельного кадастру мав у власності незаконну газову АЗС. Порушник не оформив права на земельну ділянку, де розташована заправка. Вже у листопаді поточного року за матеріалами справи до Енергодарського суду було скеровано обвинувальний акт. Про це повідомляють у Запорізькому центрі розслідувань.

За наявною інформацією, нелегальну заправку зафіксували у Великій Білозерці під час проведення відповідної перевірки. Так, інспектори виявили порушення техніки пожежної безпеки. Зокрема, було зафіксовано відсутність первинних засобів пожежогасіння, пожежного щита, зовнішнього водопостачання та сигналізації. Згодом слідчі з'ясували, що АЗС збудована на незаконній земельній ділянці.

Зазначається, що в межах виробництва на машину-цистерну з території заправки було накладено арешт. Однак, як виявилось, власником транспортного засобу є очільник фірми "Віва-2007" Олександр Змєул. У декларації голови вказано, що він не тільки керував зазначеною компанією, але й був начальником Кам'янка-Дніпровського земельного кадастру до кінця 2018 року.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі