На Запоріжжі користувачі зможуть управляти запасом газу онлайн

На Запоріжжі користувачі зможуть управляти запасом газу онлайн

Зимовий запас газу по акції "Твоя енергонезалежність" придбали 3 054 клієнти ТОВ "Запоріжгаз збут", а з 15 жовтня вони отримали унікальну можливість управляти запасом газу онлайн. Як повідомляє прес-служба компанії, в цілому клієнти "Запоріжгаз збуту" в рамках акції "Твоя енергонезалежність" купили понад 3 млн кубометрів газу.

Тепер вони можуть самостійно визначатися, коли з максимальною вигодою використовувати куплений зимовий запас газу. Для цього в "Особистому кабінеті" на 104.ua необхідно вибрати період для використання газу із запасу, а також його частку в загальному обсязі споживання за місяць (в діапазоні від 0 до 100%).

"У разі розрахунку за акційною ціною споживачеві необхідно буде оплатити тільки послуги з доставляння газу (розподіл і транспортування). Вартість цих послуг, а також залишок передплаченого газу по акції відображатися в щомісячному рахунку за використане паливо як в" Особистому кабінеті "онлайн на сайті 104 .ua, так і при отриманні друкованої платіжки ", - пояснив директор ТОВ" Запоріжгаз збут" Владислав Вітютин.

Керівник компанії нагадав, що споживачам, які скористалися акцією, важливо обов'язково щомісяця передавати показання лічильника газу для коректного здійснення обліку спожитого газу.

Ті клієнти, які хочуть скористатися своїм газовим запасом, але не мають "Особистого кабінету" на сайті 104.ua, повинні звернутися до Центру обслуговування клієнтів або відділення газової компанії в населеному пункті, де проживають. У період з 1-го по останнє число кожного місяця можна сформувати заявку на використання замовленого газу разом з менеджером управління клієнтського сервісу. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі