На Запоріжжі мер із корупційним шлейфом зберігає у готівці понад 2 мільйони гривень

На Запоріжжі мер із корупційним шлейфом зберігає у готівці понад 2 мільйони гривень

Робота в апараті виконавчої влади не тільки престижна, а ще здебільшого високооплачувана. Про цей факт точно знають мери міст Запорізької області, адже собі «улюбленим» вони призначили неабиякі зарплатні. Нещодавно наше видання вирішило проаналізувати, кому із мерів регіону найбільш вдалось заробити на посаді очільника міста. Дані взято із декларацій посадовців за 2019 рік. Сьогодні більш ретельно розглянемо персоналію, яка посіла 6 місце – міський голова Дніпрорудного Юрій Коробов.

Пан Коробов за свою каденцію неодноразово потрапляв у гучні скандали. Наприклад, «блатною» розмовою із місцевим пенсіонером через коментарі у соціальних мережах, або корупційними схемами в тендерах для «своїх», співробітництву з керуючою компанією «МДЛ», яка була помічена у невиконані своїх прямих обов’язків, ігноруванні звернень та скарги, а мер, за певну «грошову винагороду», покриває їх - зазначають ЗМІ. Поки місто захаращується, пан Коробов тим часом активно балотувався у нардепи, однак на окрузі його обійшла Юлія Яцик та Володимир Бандуров, тому він посів лише 3 місце.

Серед іншого нещодавно суд визнав винуватим пана Коробова у перешкоджанні журналістської діяльності.

У 2016 році журналіст інформаційного агентства «IPnews» збирав інформацію про роботу комунального унітарного підприємства «Наш дім», який підпорядковується Дніпроруднівській міській раді. Однак, мер Юрій Коробов не надав можливості журналісту в повному обсязі зафіксувати зібрану інформацію, адже заборонив репортеру здійснювати зйомку та аудіо записи.

Тож дивлячись на чималий бекграунд вирішили детальніше розібрати його подану щорічну декларацію.

Звітувати про свої статки мер буде разом із дружиною Яною та донькою Поліною.

Тож так дружина посадовця серед нерухомості має дві квартири у Дніпрорудному, площею 48,2 та 49,3 м² та земельну ділянку у 1000 м². Пану Коробову належить квартира, площею 69.1 м² та земельна ділянка у Херсонській області, площею 152 500 м².

Свого автотранспорту в очільника міста немає, а ось дружина Яна їздить на Toyota Сamry 2008 року випуску.

Toyota Сamry 

Серед основних джерел доходу міський голова зазначає заробітну плату – 437 189 гривень та дохід від надання майна в оренду – 14 000 гривень. Дружина зазначає зарплатню – 61 653 гривень.

Натомість, у готівці подружжя зберігає немалі кошти: 49 800 доларів та 685 тисяч гривень.    

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі