На Запоріжжі начальник колонії підозрюється у розтраті 700 тисяч

На Запоріжжі начальник колонії підозрюється у розтраті 700 тисяч

ДБР повідомило про підозру начальнику колонії за скоєння розтрати понад 700 тис. грн. Наразі посадовцю загрожує позбавлення волі строком від 7 до 12 років.

Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Так, слідчі мелітопольського управління ДБР повідомили про підозру у скоєнні розтрати грошових коштів в особливо великих розмірах начальнику установи виконання покарань Запорізької області.

Матеріали справи свідчать про те, що очільник держустанови за попередньою змовою із суб’єктами господарювання у кінці минулого року склав та підписав офіційні документи, до яких внесено завідомо неправдиві відомості про здійснення капітального ремонту їдальні. Більша частина задекларованих ремонтних робіт виконана не була, а приміщення залишилось в аварійному стані, що підтвердила судова будівельно-технічна експертиза. Крім того, роботи у їдальні виконувались із залученням осіб, які відбували покарання в установі, а не найманими працівниками підрядника, як це передбачено договором.

Внаслідок цього за фактично невиконані роботи на рахунки підрядника було перераховано понад 700 тисяч гривень.

Наразі продовжуєтьсядосудове розслідування. Ппідозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі