На Запоріжжі підприємства «заробили» 1,5 мільйона гривень на утепленні навчального закладу

На Запоріжжі підприємства «заробили» 1,5 мільйона гривень на утепленні навчального закладу

Попри те, що з 17 грудня Уряд доручив Міністерству фінансів не виплачувати так звані незахищені видатки – видатки розвитку, на ремонт та будівництво, всі платежі, які були зареєстровані в грудні, повинні бути проведені тільки після аналізу їх пріоритетності разом з розпорядниками бюджетних коштів, на місцях ситуація залишається незмінною. В останню декаду грудня укладаються договори з надання послуг та проведення робіт, які жодним чином не зможуть бути виконані до 31 грудня.

Так, 26 грудня в електронній системі закупівель Прозоро розміщено звіт про укладений договір Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області про виконання робіт з утеплення зовнішніх стін навчального закладу.

За умовами договору від 26.12.2019 р. № 90 ПП «Алекс і Алекс Будівельно-монтажна група» до 31 грудня повинно виконати роботи з утеплення зовнішніх стін по об'єкту «Реконструкція будівлі КЗ «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області, вартістю 1,5 мільйона гривень.

Відповідно до календарного графіка виконання робіт (додаток до договору) підрядник за п’ять днів (впродовж 26-30 грудня) повинен виконати улаштування теплоізоляції вертикальних стін із застосуванням системи утеплення CERESIT MB на площині 1250 м², або 250 м² у день.

Також за шість днів (у період 26-31 грудня) підрядник повинен виконати установлення і розбирання зовнішніх інвентарних риштувань тривалістю 1700 люд. год, що складає 283 люд. год на добу, при 8-ій тривалості робочого дня вказану роботу повинні виконувати 35 працівників.

Але згідно з довідкою, поданої ПП «Алекс і Алекс БМГ» для участі у відкритих торгах станом на 27 вересня на підприємстві працевлаштовані 14 працівників, яким аби виконати вказаний об’єм роботи за шість днів необхідно працювати 20 годин на добу.

За інформацією сайту Sinoptik.ua, 26-28 грудня на території Оріхівського району була похмура погода із дощем, яка унеможливлює виконувати роботи з утеплення зовнішніх стін об’єкту, що також підтверджує фіктивність проведених робіт.

Попри всі «нестикування» керівництвом Навчально-виховного комплексу «Основа» 26 грудня (в день підписання договору) було підписано акти КБ-2в з додатками та довідки КБ-3, а 27 грудня двома транзакціями на розрахунковий рахунок ПП «Алекс і Алекс БМГ» перераховані бюджетні кошти у сумі 1 499 997 гривень.

Викладені факти можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена статтею 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі