На Запоріжжі планується масштабна висадка дерев

На Запоріжжі планується масштабна висадка дерев

У 2020 році планується створення лісових насаджень в Запорізькій області на площі 443 гектари.

Так, згідно з програмою розвитку лісового фонду Запорізької області (яку прийняли до 2022 року) передбачає збалансований розвиток лісового господарства в регіоні. Вона спрямована на посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісів та забезпечення охорони та захисту лісових насаджень від пожеж.

Ліси Запорізької області виконують виключно агролісомеліоративні функції та віднесені до категорії захисних, в зв’язку з чим створення нових лісів завжди було пріоритетним напрямком розвитку лісового господарства області.

Як повідомили в прес-службі Запорізької ОДА, вже висаджено понад 100 гектарів лісу. Також, особлива увага приділяється і профілактичним та попереджувальним заходам з охорони лісів від пожеж.

За час дії Програми лісогосподарськими підприємствами області, в небезпечний період постійно проводяться попереджувальні та профілактичні заходи з охорони лісів від пожеж і капітального ремонту техніки. Так, з початку 2020 року створено 677 км нових протипожежних мінералізованих смуг та проведені догляди за протипожежними смугами протяжністю 5224 км. Подальше виконання Програми розвитку лісового фонду Запорізької області дасть змогу створити умови для досягнення оптимальних показників рівня лісистості області, поліпшити стан лісів, їх екологічні функції та зменшити загрозу деградації земель.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі