На Запоріжжі правоохоронці потрапили у скандал через засоби індивідуального захисту

На Запоріжжі правоохоронці потрапили у скандал через засоби індивідуального захисту

У Кам’янка-Дніпровському районі Запоріжжя співробітники поліції зупинила водія пасажирського автобуса за недотримання «масочного» режиму, про те самі правоохоронці були без засобу індивідуального захисту. Національна поліція у Запорізькій області проводить службове розслідування.

Інцидент стався вчора, на території Кам'янсько-Дніпровського району поліцейські зупинили  автобус за порушення карантинних норм водієм, який спустив захисну маску на підборіддя. Про це повідомила пасажирка автобуса на своїй сторінці у Фейсбук.

«Останавливают блюстители порядка без масок с проверкой, претензия что водитель опустил на подбородок маску. Явно хотят получить компенсацию….видя что все в салоне в масках и к тому же инвалиды и чернобыльцы , люди просят долго не задерживать …вы ведь должны помогать ….на что блюстители порядка в сердцах отвечают что они карательные органы , и маски они носить не обязаны…. А потом очень удивляются почему-то такое негативное отношение к полиции», — пише жінка.

Правоохоронні органи відреагували на дії співробітників, тільки після оприлюднення інформації місцевим виданням «Акцент». Наразі, за фактом вищевказаної інформації керівництвом ГУНП в Запорізькій області призначене проведення службового розслідування. 

За результатами зібраних матеріалів  буде прийнято рішення про притягнення поліцейських до відповідальності.   

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі