На Запоріжжі представили двох нових керівників поліції: що про них відомо

На Запоріжжі представили двох нових керівників поліції: що про них відомо

У Запорізькій області представили двох нових очільників відділень поліції. Так, нове керівництво отримали Михайлівський та Вільнянський відділи ГУНП у Запорізькій області. Однак ми вирішили поцікавитись, що відомо про новоспечених голів.

Вчора, 17 березня, у ГУНП у Запорізькій області представили нового керівника Вільнянського відділення поліції - Андрія Целікова, який раніше працював у цьому ж відділенні, але на посаді начальника сектору кримінальної поліції. 

Судячи з декларації нового голови, його родина живе не так і погано. Подружжя має квартиру, земельну ділянку площею 581 кв.м.,будує дачний будинок. У власності Целікових  - авто VolkswagenTransporter 2006 року випуску.

За основним місце роботи Андрій Станіславович зароби у минулому році 145 тис. грн. Натомість, дружина поліцейського задекларувала дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у розмірі 146 тис. грн., а також дохід від надання майна в оренду - 16 тис. грн.

Також у ГУНП представили тимчасово виконуючого обов'язки керівника Михайлівського відділення поліції - Євгенія Заіку, який обіймав посади заступника начальника та начальника сектору кримінальної поліції Василівського відділу поліції.

Його декларація містить подекуди більше цікавої інформації. Родина правоохоронця володіє квартирою, житловим та дачним будинками, а акож чотирьма земельними ділянками, загальна площа яких становить 3,2 тис. кв. м.

Легкових автомобілів у подружжя два - Toyota Raw4 2007 та Daewoo Lanos 2006.

За рік Євгеній Петрович отримав 200 тис. грн., а його дружина - 50 тис. грн. Крім того, працівник поліції має членство у Садівничому товаристві.

Очевидно, робота в правоохоронних органах принесла непоганий заробіток новим очільникам. Не виключено, що на керівних посадах вони зможуть заробити ще більше.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі