На Запоріжжі провели найдорожчий тендер в історії Prozorro

На Запоріжжі провели найдорожчий тендер в історії Prozorro

Осипенківським професійним аграрним ліцеєм проведено найдорожчу в історії Prozorro тендерну закупівлю, вартістю понад п'ятнадцять трильйонів гривень.

Державним навчальним закладом «Осипенківський професійний аграрний ліцей» 3 липня було оголошено тендерну закупівлю з очікуваною вартістю 15 241 010 140 412 гривень, словами це п'ятнадцять трильйонів двісті сорок один мільярд десять мільйонів сто сорок тисяч чотириста дванадцять гривень.

За таку ціну навчальний заклад планував придбати вироби для ванної кімнати та кухні, а саме 3 змішувачі, 6 кульових кранів та 6 фітингів, загальною вартістю 1 524 гривні, але у зв’язку з технічною помилкою відповідального за оприлюднення договору в електронній системі закупівель Prozorro вартість договору перевищила п'ятнадцять трильйонів гривень.

Переможцем зазначеного тендеру визнано ФОП Кравченко Сергій Олександрович, з яким укладено договір купівлі-продажу товарів на суму 1 524 гривні.

До цього часу найдорожчим з проведених закупівель в системі Prozorro був тендер з реконструкції 6 енергоблоку Слов'янської ТЕС ПАТ «Донбасенерго» вартістю 19 089 768 403 (дев'ятнадцять мільярдів вісімдесят дев'ять мільйонів сімсот шістдесят вісім тисяч чотири сотні три) гривні.

Зазначимо, що у такому випадку ніякі норми закону порушені не були, але вважаємо, що в електронну систему закупівель Prozorro необхідно додати технічні зміни, які унеможливили описані курйози.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі