На Запоріжжі судитимуть депутатку райради за "лобіювання" інтересів родичів: подробиці

На Запоріжжі судитимуть депутатку райради за 'лобіювання' інтересів родичів: подробиці

НАЗК скерувало до суду, відповідно до законодавства, протокол про адміністративне правопорушення депутатки Вільнянської райради Тетяни Плетень, у зв’язку з недотриманням вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Так, пані Тетяна вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: користуючись наданими їй депутатськими повноваженнями, передбаченими Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», звернулася до голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області із депутатськими зверненнями в особистих інтересах, чим порушила встановлені пунктом 3 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції» вимоги. 

Раніше ми писали, що депутатка Вільнянської райради створила угрупування «Вольтера» з метою захисту власних інтересів та інтересів своєї родини.  Так, на території Павлівської сільради планується будівництво Біляївського збагачувального комбінату. А пані Тетяна має свій корисливий інтерес, адже  на землях, де планується будівництво комбінату, займається фермерством її батько -  Віктор Дробоног.

Використовуючи статус депутата, Тетяна Плетень постійно засипає органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади Вільнянського району зверненнями та депутатськими запитами з проханням надати інформацію з земельних питань, які її турбують. Та в цих зверненнях та запитах Тетяну Плетень, переважно, цікавлять лише деякі ділянки. Зокрема ділянки, де ведеться сільськогосподарська діяльність Віктора Дробонога та особисто її як фізичної особи підприємця.

Крім того, одна з сімей, яка зіткнулася з шантажем, звернулася до нашої редакції і розповіла про свою проблему. Мова йде про сім'ю Миколи Меднікова. За словами Миколи Миколайовича, він продав свій пай, бо надійшла гарна пропозиція. А то, що на їхній землі будуть добувати каолін - це великий плюс. 

Річ у тому, що депутат Вільнянської райради Запорізької області, Тетяна Плетень, спільно зі своїм батьком, Віктором Дробоногом, орендували безліч земельних паїв, зокрема, у сім'ї Меднікова, і протягом довгих років заробляли на цьому чималі гроші. А, ось продаж ніяк не вписувався в плани орендарів. Більше тут.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі