На Запоріжжі відкриють спеціалізовані відділення для важкохворих

На Запоріжжі відкриють спеціалізовані відділення для важкохворих

У Якимівці розпочне свою роботу відділення паліативної допомоги.

Як повідомляють в Якимівській селищній громаді, відділення розраховане на 6 пацієнтів. Зокрема, відділення прийме чотирьох жителів Якимівської громади і двох жителів Кирилівської ОТГ.

Вибирати пацієнтів для госпіталізації буде Наглядова рада.

Показання для перебування у відділенні - захворювання не піддаються лікуванню, що супроводжуються хронічним больовим синдромом і значними обмеженнями життєдіяльності. 

Не зможуть стати пацієнтами відділення паліативної допомоги хворі з гострими інфекційними та психічними захворюваннями, хворі в гострих хірургічних станах і після оперативних втручань, хворі з хронічними захворюваннями в стадії загострення; хворі з туберкульозом і ВІЛ / СНІД.

Заяви на розгляд Наглядової ради можна подати до 22 жовтня.

Перелік документів:

Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду;
Висновок спеціаліста, який підтверджує наявність в особи захворювання на останніх стадіях перебігу, що не піддається лікуванню.
Висновок лікаря загальної практики-сімейної медицини не раніше 01.10.2019 з обов'язковим зазначенням відсутності протипоказань.
Довідка від психіатра, нарколога, фтизіатра, інфекціоніста.
Подавати документи треба в Якимівську селищну раду.

Паліативна допомога - активна, всеосяжна допомога пацієнтові, що страждає захворюванням, яке не піддається лікуванню. Тобто, по суті, полегшення життя людини, яка помирає.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі